Epilasyon

İstanbul Epilasyon Merkezleri Nerelerdedir?

İstanbul Epilasyon Merkezleri
Tarafından yazıldı admin

Bu yazımızda Lazer Epilasyon gerçekleştiren İstanbul’daki hastaneler, klinikler ve tıp merkezleri hakkında bilgileri bulabilirsiniz. Kısacası İstanbul epilasyon merkezleri avantajları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

İstanbul Epilasyon Merkezleri

1- Medipol Mega Üniversitesi Hastanesi
Medipol Mega Hastane Kompleksi dört uzman hastaneye ve geniş kalibre tıbbi cihazlara sahip modern bir tıbbi tesistir. Hastane, 470 yataklı tesislerinde çok çeşitli tıbbi alanlarda tedavi imkânı sunmaktadır. Epilasyon konusunda İstanbul’da çok tercih edilen hastanelerden birisidir.

2- Ethica Sağlık Grubu

Ethica olarak da bilinen bu klinik, hem cerrahi, hem de cerrahi olmayan estetik, diş ve kozmetik işlemler sunmaktadır. Personel, 5 dilde uzmanlaşmış ve yabancı hastalara kapsamlı bir destek hizmetleri sunmaktadır.

3- İstanbul Memorial Hastanesi

Türkiye’de JCI akreditasyonunu alan ilk hastane oldu. Ayrıca American Hospital Association (AHA) üyesidir. İstanbul epilasyon merkezleri denilince akla ilk gelen sağlık kuruluşlarından birisidir.

4- LIV Hospital

Liv Hastanesi, Kolorektal cerrahi, robotik cerrahi ve bariatrik cerrahide Cerrahi İnceleme Şirketi (SRC) tarafından ortaklaşa yetkilendirilmiş Mükemmellik Merkezi Akreditasyonu ve uluslararası hastalara 159 yatak kapasitesi ile ileri teknoloji ve tedaviler sunan tek kurumdur.

Tüm bu kurumlarda ki yani istanbul lazer epilasyon merkezleri ve fiyatları, değişiklik gösterebilmektedir. Aralık vermek gerekirse 200 TL ile 3500 TL arasında değişmektedir.

İstanbul Epilasyon Merkezleri

Lazer Epilasyon Hakkında

Bu bilgi yalnızca genel bilgi içindir ve kadinguzelligi.net’in tıbbi tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Tıbbi tedaviler, bakım ya da iyileşme ile ilgili herhangi bir karar yalnızca nitelikli bir hekimin uygun danışma ve tavsiyesine göre yapılmalıdır.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazerle epilasyon, yüzdeki, bacaklardaki, bikini çizgisinde, sırt ve koltuk altlarındaki istenmeyen tüyleri gidermek için kullanılan bir prosedürdür. Lazerli epilasyon kılları hedef alan ve çevresindeki deri bölgesini hasar görmeden bırakan konsantre ışık demetleri kullanır.

Lazer epilasyona nasıl hazırlanırsiniz?

Lazer epilasyondan önce altı hafta boyunca çıkardığınız kılların mumdan çıkarılmasını ve koparılmasını önlemeli ve güneşe maruz kalmamalısınız.

Laser Tüy giderme nasıl gerçekleştirilir?

Teknisyen saçları düzeltir. İşlem yapılacak alanın üzerine bir soğutma jeli yerleştirilir. Teknisyen, tedavi alanında bir lazerden gelen ışık palslarını kullanır. Işık saç foliküllerinde pigment tarafından absorbe edilir. Pigment yok edilir ve saçların geri gelmesi engellenir.
Lazer Epilasyon ne kadar sürer?
Lazerle epilasyon bazen kalıcıdır, ancak prosedür genellikle tedavi alanındaki saç miktarını azaltır veya saç rengini hafifletir.

Yorum yapın